KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693170
nr 1369 3170
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, Porträtt, Paris, Signerad a tergo. Olja på duk på pannå. 44,5x32,5
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:30:06
100 kr
400 kr
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning